• Sâmbătă

    20 Aprilie
    10:00 - 10:50
    CYCLING HILL
    DANIEL BUCUR-GROSU
    CYCLING STUDIO
    11:00 - 11:50
    FUNCTIONAL TRAINING
    MIHAELA GAVRILUT
    AEROBIC STUDIO
  • Duminică

    21 Aprilie
    10:00 - 10:50
    CYCLING FARTLEK
    DANIEL BUCUR-GROSU
    CYCLING STUDIO
    11:00 - 11:50
    YOGA
    DANIEL BUCUR-GROSU
    AEROBIC STUDIO
  • Luni

    22 Aprilie
    08:30 - 09:20
    PILATES
    DANIEL BUCUR-GROSU
    AEROBIC STUDIO
    16:00 - 16:50
    ABS & BUTT
    MIHAELA GAVRILUT
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 17:50
    TOTAL BODY WORKOUT
    MIHAELA GAVRILUT
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    ABS & BUTT
    MIHAELA GAVRILUT
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:50
    CYCLING FARTLEK
    DANIEL BUCUR-GROSU
    CYCLING STUDIO
    20:00 - 20:50
    YOGA
    DANIEL BUCUR-GROSU
    AEROBIC STUDIO
  • Marți

    23 Aprilie
    08:30 - 09:20
    ABS & BUTT
    MIHAELA GAVRILUT
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 17:50
    METABOLIC WORKOUT
    STOICA ADRIANA
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    CYCLING HILL
    ROBERT DALAS
    CYCLING STUDIO
    19:00 - 19:50
    STEP & TONE
    BOTSANEANU COSTINA
    AEROBIC STUDIO
    20:00 - 20:50
    ZUMBA
    LACRAMIORA CIOBOTARU
    AEROBIC STUDIO
  • Miercuri

    24 Aprilie
    08:30 - 09:20
    PUMP
    DANIEL BUCUR-GROSU
    AEROBIC STUDIO
    16:00 - 16:50
    TOTAL BODY WORKOUT
    MIHAELA GAVRILUT
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 18:50
    EASTER WORKOUT PARTY.
    DANIEL BUCUR-GROSU, MIHAELA GAVRILUT
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:50
    PUMP
    MIHAELA GAVRILUT
    AEROBIC STUDIO
  • Joi

    25 Aprilie
    08:30 - 09:20
    HIIT
    DANIEL BUCUR-GROSU
    AEROBIC STUDIO
    16:00 - 16:50
    BRAZILIAN BUTT
    BOTSANEANU COSTINA
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 17:50
    CIRCUIT
    RADU CRAESCU
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    CYCLING EXTENSIVE INTERVAL
    ROBERT DALAS
    CYCLING STUDIO
    19:00 - 19:50
    FUNCTIONAL TRAINING
    MIHAELA GAVRILUT
    AEROBIC STUDIO
    20:00 - 20:50
    ZUMBA
    STEFIUC RAMONA
    AEROBIC STUDIO
  • Vineri

    26 Aprilie
    07:30 - 08:20
    CYCLING FARTLEK
    DANIEL BUCUR-GROSU
    CYCLING STUDIO
    08:30 - 09:20
    YOGA
    DANIEL BUCUR-GROSU
    AEROBIC STUDIO
    16:00 - 16:50
    PILATES
    STOICA ADRIANA
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 17:50
    TOTAL BODY WORKOUT
    STOICA ADRIANA
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    BRAZILIAN BUTT
    MIHAELA GAVRILUT
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:50
    PUMP
    RADU CRAESCU
    AEROBIC STUDIO

REZERVĂ-ȚI LOC LA CLASĂ CU CONTUL TĂU DE MEMBRU STAY FIT GYM

Introdu datele contului tău ca să îți rezervi un loc la clasa
cu
de la la în data de

Completează adresa de e-mail asociată abonamentului tău.
Dacă nu știi codul PIN aferent contului tău, cere resetarea lui la recepția clubului.

Detalii despre



Rezervarea a fost făcută

Poţi anula această rezervare cu până la 90 de minute înainte de începerea clasei. Numărul rezervării tale este .

Eşti pe LISTA DE AŞTEPTARE

Această clasă este ocupată complet momentan, iar înregistrarea ta este salvată şi confirmată ca numărul pe lista de aşteptare. Numărul rezervării tale este .

Rezervarea NU a fost făcută