• Miercuri

    29 Mai
    08:30 - 09:20
    BRAZILIAN BUTT
    NARE LOREDANA
    AEROBIC STUDIO
    09:00 - 09:50
    TOTAL BODY WORKOUT 1
    PAVAL IONUT
    AEROBIC STUDIO 2
    17:00 - 17:50
    BAG BOX 1
    MORARU MIRCEA
    AEROBIC STUDIO 2
    18:00 - 18:50
    CARDIO TONE 01
    NARE LOREDANA
    AEROBIC STUDIO 2
    19:00 - 19:50
    ZUMBA
    RALUCA VASILIU
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:50
    PUMP 1
    PAVAL IONUT
    AEROBIC STUDIO 2
    20:00 - 20:50
    PILATES
    CRISTEA AURA - ADRIANA
    AEROBIC STUDIO
  • Joi

    30 Mai
    08:30 - 09:20
    STEP & TONE
    NARE LOREDANA
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 17:50
    ABS & ARMS 1
    NICOLETA SORA
    AEROBIC STUDIO 2
    18:00 - 18:50
    FUNCTIONAL STEP 1
    NICOLETA SORA
    AEROBIC STUDIO 2
    19:00 - 19:50
    INTERVAL 1
    NICOLETA SORA
    AEROBIC STUDIO 2
    19:00 - 19:50
    PILATES
    NICU TEODORASCU
    AEROBIC STUDIO
    20:00 - 20:50
    CIRCUIT
    DUDU ANDREI
    AEROBIC STUDIO
  • Vineri

    31 Mai
    08:30 - 09:20
    CIRCUIT
    NARE LOREDANA
    AEROBIC STUDIO
    09:00 - 09:50
    PUMP 1
    PAVAL IONUT
    AEROBIC STUDIO 2
    17:00 - 17:50
    BAG BOX 1
    MORARU MIRCEA
    AEROBIC STUDIO 2
    18:00 - 18:50
    INTERVAL 1
    RAIEH AMIRA
    AEROBIC STUDIO 2
    18:00 - 18:50
    PILATES
    CRISTEA AURA - ADRIANA
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:50
    ZUMBA
    RALUCA VASILIU
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:50
    TOTAL BODY WORKOUT 1
    PAVAL IONUT
    AEROBIC STUDIO 2
  • Luni

    03 Iunie
    08:30 - 09:20
    ABS & ARMS
    NARE LOREDANA
    AEROBIC STUDIO
    09:00 - 09:50
    PUMP 1
    PAVAL IONUT
    AEROBIC STUDIO 2
    18:00 - 18:50
    BODY TONE 1
    NARE LOREDANA
    AEROBIC STUDIO 2
    19:00 - 19:50
    TOTAL BODY WORKOUT 1
    PAVAL IONUT
    AEROBIC STUDIO 2
    19:00 - 19:50
    ZUMBA
    RALUCA VASILIU
    AEROBIC STUDIO
    20:00 - 20:50
    PILATES
    CRISTEA AURA - ADRIANA
    AEROBIC STUDIO
  • Marți

    04 Iunie
    08:30 - 09:20
    TOTAL BODY WORKOUT
    NARE LOREDANA
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 17:50
    BRAZILIAN BUTT 1
    MIHAELA GHEBA
    AEROBIC STUDIO 2
    18:00 - 18:50
    STEP DANCE 1
    MIHAELA GHEBA
    AEROBIC STUDIO 2
    19:00 - 19:50
    INTERVAL 1
    MIHAELA GHEBA
    AEROBIC STUDIO 2
    19:00 - 19:50
    PILATES
    NICU TEODORASCU
    AEROBIC STUDIO
    20:00 - 20:50
    PUMP
    DUDU ANDREI
    AEROBIC STUDIO

REZERVĂ-ȚI LOC LA CLASĂ CU CONTUL TĂU DE MEMBRU STAY FIT GYM

Introdu datele contului tău ca să îți rezervi un loc la clasa
cu
de la la în data de

Completează adresa de e-mail asociată abonamentului tău.
Dacă nu știi codul PIN aferent contului tău, cere resetarea lui la recepția clubului.

Detalii despre



Rezervarea a fost făcută

Poţi anula această rezervare cu până la 90 de minute înainte de începerea clasei. Numărul rezervării tale este .

Eşti pe LISTA DE AŞTEPTARE

Această clasă este ocupată complet momentan, iar înregistrarea ta este salvată şi confirmată ca numărul pe lista de aşteptare. Numărul rezervării tale este .

Rezervarea NU a fost făcută